Prywatne Gimnazjum nr 5

Ranking gimnazjów

Co wpływa na pozycję Prywatnego Gimnazjum nr 5 Krakowie w rankingu szkół?

 
Z pewnością zdolni uczniowie dumnie reprezentujący szkołę podczas licznych konkursów. Żadne wyzwanie nie jest im straszne, dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, która z pasją podchodzi do nauczania. Kluczową rolę odgrywają również zaangażowani rodzice, wspierający działania gimnazjum i motywujący swoje dzieci do zdobywania coraz większych osiągnięć. Co roku uzyskujemy dobrą pozycję w rankingu gimnazjów w Krakowie, m.in. dzięki dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest stworzenie szkoły marzeń. Przeglądając rankingi gimnazjów, warto mieć jednak świadomość, że często o braku danej szkoły w konkretnym rankingu nie decydują jej słabe wyniki, a np. mała liczba uczniów w klasach.

Ranking Prywatnego Gimnazjum nr 5 w Krakowie

 
Każda szkoła ma swoje mocne strony. W Prywatnym Gimnazjum nr 5 w Krakowie niewątpliwie największym atutem są ambitni uczniowie, nieustannie odkrywający swoje pasje i talenty. Niezależnie od tego, czy uczeń jest orłem z matematyki, czy świetnie maluje lub gra w koszykówkę – w naszej szkole każdy przyczynia się do osiągnięcia wysokiej pozycji w rankingu gimnazjów w Krakowie. Wspólnie z Rodzicami budujemy w uczniach wiarę w swoje możliwości i zachęcamy do dalszego rozwoju. Dla nas ważne jest nie tylko świadectwo z czerwonym paskiem, lecz również pokonywanie własnych słabości i dążenie do doskonalenia siebie w poczuciu bycia wartościowym człowiekiem. Nasz wewnętrzny ranking gimnazjum, niezależnie od tego, czy był to rok 2013, czy 2014, opierał się na poziomie zadowolenia z bycia uczniem Prywatnego Gimnazjum nr 5 w Krakowie. Pozostajemy wierni tej zasadzie do dziś.

Ranking gimnazjów w Krakowie vs. świetlana przyszłość ucznia

 

Dzięki życzliwej atmosferze panującej w szkole nasi uczniowie robią zdumiewające postępy w nauce i osiągają bardzo dobre wyniki testów gimnazjalnych. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że same oceny bardzo dobre na świadectwie nie zagwarantują dziecku świetlanej przyszłości, dlatego dbamy również o rozwój przydatnych w późniejszym życiu umiejętności.

Duży nacisk kładziemy na efektywną naukę języków obcych, dzięki którym uczeń stanie się młodym obywatelem świata. Naszych wychowanków uczymy pracy w zespole, budowania autorytetu i świadomości własnych możliwości.

W Krakowie są takie gimnazja, do których dziecko codziennie maszeruje z uśmiechem na twarzy. Właśnie takie jest Prywatne Gimnazjum nr 5 Krakowie! Zapraszamy!

Więcej informacji o naszej szkole znajdziecie na stronie głównej: prywgim5.krakow.pl