Prywatne Gimnazjum nr 5

Ranking szkół podstawowych

Co wpływa na pozycję Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5 Krakowie w rankingu szkół?

Z pewnością zdolni uczniowie dumnie reprezentujący szkołę podczas licznych konkursów. Żadne wyzwanie nie jest im straszne, dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, która z pasją podchodzi do nauczania. Kluczową rolę odgrywają również zaangażowani rodzice, wspierający działania szkoły podstawowej i motywujący swoje dzieci do zdobywania coraz większych osiągnięć. Co roku uzyskujemy dobrą pozycję w rankingu szkół podstawowych w Krakowie, m.in. dzięki dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest stworzenie szkoły marzeń. Przeglądając rankingi szkół podstawowych, warto mieć jednak świadomość, że często o braku danej szkoły w konkretnym rankingu nie decydują jej słabe wyniki, a np. mała liczba uczniów w klasach.

Ranking Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie

Każda szkoła ma swoje mocne strony. W Prywatnej Szkole Podstawowej nr 5 w Krakowie niewątpliwie największym atutem są ambitni uczniowie, nieustannie odkrywający swoje pasje i talenty. Niezależnie od tego, czy uczeń jest orłem z matematyki, czy świetnie maluje lub gra w koszykówkę – w naszej szkole każdy przyczynia się do osiągnięcia wysokiej pozycji w rankingu szkół podstawowych w Krakowie. Wspólnie z Rodzicami budujemy w uczniach wiarę w swoje możliwości i zachęcamy do dalszego rozwoju. Dla nas ważne jest nie tylko świadectwo z czerwonym paskiem, lecz również pokonywanie własnych słabości i dążenie do doskonalenia siebie w poczuciu bycia wartościowym człowiekiem. Nasz wewnętrzny ranking szkół podstawowych, niezależnie od tego, czy był to rok 2018, czy 2019, opierał się na poziomie zadowolenia z bycia uczniem Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie. Pozostajemy wierni tej zasadzie do dziś.

Ranking szkół podstawowych w Krakowie vs. świetlana przyszłość ucznia

Dzięki życzliwej atmosferze panującej w szkole nasi uczniowie robią zdumiewające postępy w nauce i osiągają bardzo dobre wyniki testów ósmoklasisty. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że same oceny bardzo dobre na świadectwie nie zagwarantują dziecku świetlanej przyszłości, dlatego dbamy również o rozwój przydatnych w późniejszym życiu umiejętności.

Duży nacisk kładziemy na efektywną naukę języków obcych, dzięki którym uczeń stanie się młodym obywatelem świata. Naszych wychowanków uczymy pracy w zespole, budowania autorytetu i świadomości własnych możliwości.

W Krakowie są takie szkoły podstawowej, do których dziecko codziennie maszeruje z uśmiechem na twarzy. Właśnie taka jest Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5  Krakowie! Zapraszamy!

Więcej informacji o naszej szkole znajdziecie na stronie głównej: www.prywatna-szkola5.pl